Категорія: Виставкове обладнання

Знайдено товарів: 16.

Показати 1-16 з 16 товарів
под заказ

Ціна 26,00 
под заказ

Ціна 21,00 
под заказ

Ціна 26,00 
под заказ

Ціна 21,00 
под заказ

Ціна 21,00 
под заказ

Ціна 22,00 
под заказ

Ціна 65,00 
Показати 1-16 з 16 товарів

Акрилова Стенд - Не дорога за ціною конструкція, що дозволяє продемонструвати прикраси у всій красі

Навіть найкрасивіші аксесуари важливо правильно презентувати. Просто розкладати сережки, браслети і підвіски на поверхні елементарно незручно: вони будуть змішатися в сторону при найменшому русі, і їх доведеться постійно поправляти. До того ж, у разі, якщо прикраси не зафіксовані, великий ризик втратити частину своєї «колекції» або просто переплутати всі елементи.

З цього скрутного становища рятує звичайна акрилова підставка. Вартість її, як правило, не висока, зате роль досить істотна:

  • Дозволяє утримувати прикраси в порядку, не дає їм переплутатися або загубитися;
  • Дає можливість продемонструвати вироби у всій красі, підкреслити їх гідності (що особливо важливо при продажу або проведенні виставки);
  • Дозволяє легко витягти аксесуар для примірки.

Саме з цих причин різного роду підставки під біжутерію сьогодні є найпопулярнішим демонстраційним обладнанням. Маючи його під рукою, не важко уявити вироби перед клієнтом у вигідному світлі. А деякі сучасне виставкове обладнання для біжутерії і саме виглядає як справжнє твори мистецтва! Наприклад, стійка-тримач для сережок у формі дерева сама по собі виглядає як справжній шедевр і справжню окрасу інтер'єру.

У нас акрилові підставки представлені в широкому асортименті

Не важливо, чи бажаєте придбати стійку для однієї пари сережок або виставкове обладнання для цілої групи прикрас. І те, і інше представлено у нас великим каталогом продукції, тому з вибором відповідної конструкції не виникне ніяких труднощів. При цьому за ціною підставки в HMStudio дешевше, ніж в звичайних торгових точках. А для того, щоб замовити виставкове обладнання для ювелірних виробів або біжутерії, досить визначитися з моделлю і кількістю і приділити буквально хвилину оформлення онлайн-замовлення і спілкуванню з нашим менеджером!

Купити підставки для біжутерії, виставкове обладнання в Україні