Полімерна глина для ліплення ляльок Cernit DOLL, №425 (тілесний), 500 г

Полімерна глина для ліплення ляльок Cernit DOLL, №425 (тілесний), 500 г

515,00 
Розпродано
Код HMstudio
15595
Код EAN
5411711427621
Бренд
Cernit ( Бельгия)
Глина, що запікається, для створення ляльок, 500 г Полімерна глина (пластик) Cernit DOLL, спеціально розроблена для ліплення (моделювання) ляльок. Після запікання стає міцною, напівпрозорою і має "порцелянову" структуру. Загальні характеристики: полімерна пластика. що запікається; досить тверда, потрібно добре розминати; розгладжується мокрими руками; після запікання виріб міцний, має гладку, воскоподібну поверхню; підходить для ліплення ляльок, біжутерії; використовується професіоналами і початківцями. Запікання: в попередньо прогрітій духовці при температурі від 110-130 ° C до 30 хвилин, в залежності від товщини виробу (уважно читайте, що написано на кожному брикеті) Зберігання: в поліетиленовій плівці або алюмінієвій фользі. Застереження: не використовувати мікрохфильові печі, не перевищувати температури рекомендованої для запікання, не допускати тривалого зіткнення з пластмасою.

Полімерна глина (пластик) Cernit DOLL, спеціально розроблена для ліплення (моделювання) ляльок. Після запікання ставати міцної, напівпрозорої і має "порцелянову" структуру.

Загальні характеристики: запікаємо полімерна пластика; досить тверда, потрібно добре розминати; розгладжується мокрими руками; після запікання виріб міцне, має гладку, воскоподобние поверхню; підходить для ліплення ляльок, біжутерії; широка палітра класичних кольорів- 34 шт; використовується професіоналами і початківцями.

Запікання: в попередньо прогрітій духовці при температурі від 110-130 ° C до 30 хвилин, в залежності від товщини виробу (уважно читайте, що написано на кожному брикеті)

Зберігання: в поліетиленовій плівці або алюмінієвій фользі.

Застереження: не використовувати СВЧ, що не перевищувати температури рекомендованої для запікання, не допускати тривалого зіткнення з пластмасою