Щороку, у проміжках між престижними церемоніями та Тижнями моди, світова аудиторія з особливим інтересом слідкує за однією з найгучніших подій Америки — Суперкубком та традиційним шоу під час перерви гри. Цього разу головним героєм видовища став лауреат премії «Ґреммі», пуерто-риканський артист Бенніто Антоніо, відомий під сценічним псевдонімом Bad Bunny. Його виступ тривалістю 13 хвилин захопив численну аудиторію, поєднуючи найвідоміші хіти артиста з щирою любов’ю до культури свого народу та рідного краю.
Несподіванкою для поціновувачів моди став вибір Bad Bunny вбрання для виступу. Замість очікуваних розкішних дизайнерських колекцій музикант обрав total-look від іспанського бренд-масмаркету Zara. Лаконічний, стриманий, але водночас глибоко релевантний образ ідеально відповідав атмосфері та контексту події, привертаючи увагу fashion-спільноти.
Для сцени на Levi’s Stadium у Санта-Кларі артист зупинився на світлій, молочній гамі одягу:
– сорочка з коміром та краваткою;
– світлі чиноси;
– кросівки;
– спортивна джерсі з написом «Ocasio» та номером 64;
– кремові рукавички та мінімалістичні аксесуари.
Образ створювали постійні стилісти Bad Bunny — Сторм Пабло та Марвін Дуглас Лінарес. Попри стриманість лука, він містив особисту символіку: число 64, за припущеннями фанатів, є натяком на рік народження матері артиста — Лісаурі Окасіо.
Вибір Zara як бренду для шоу став свідомим кроком, що віддзеркалює ідентичність Bad Bunny. Іспанський масмаркет гармонійно резонує з його творчістю, яка переважно звучить іспанською, а також підкреслює послідовне відстоювання присутності латиноамериканської культури на світовій сцені. Особливу символічність цьому додає ще й те, що всього тиждень тому співак з’явився на церемонії «Ґреммі» в першому чоловічому образі від будинку Schiaparelli.
Під час виступу Bad Bunny змінив образ, додавши кремовий двобортний піджак. У числі обраних ним аксесуарів були годинник Royal Oak від Audemars Piguet із малахітовим циферблатом і власні кросівки BadBo 1.0, створені у колаборації з Adidas. Їх офіційний реліз відбувся вже наступного дня після шоу.
Цей виступ став історичним для Суперкубку:
– Bad Bunny вперше у історії провів halftime-шоу повністю іспанською мовою;
– на сцені його підтримали зіркові гості, серед яких Рікі Мартін, Леді Ґаґа;
– також долучилися впливові представники латиноамериканської спільноти, зокрема Тоñіта — власниця легендарного Caribbean Social Club у Нью-Йорку.
Після завершення свого перформансу артист зробив сильний та лаконічний жест, піднявши футбольний м’яч із написом: «Together, we are America».
Таким чином, стриманість образу, присутність особистих символів та чіткість позиції відображають творчий підхід Bad Bunny, для якого мода — це не питання трендів, а вираз справжньої автентичності.
