Екстренер Олександрії Юрій Гура в ексклюзивному інтерв’ю поділився думками про чемпіонство Шахтаря, можливий трансфер Караваєва і призначення Андреа Мальдери на пост головного тренера збірної України.
- Автор: Роман Придиба
Відчуття перемоги: Погляд на чемпіонство Шахтаря та конкуренти
— Юрію Володимировичу, як ви оцінюєте ваш нинішній статус після роботи у Шерифа, і чим займаєтеся зараз?
— На сьогодні я розглядаю можливість співпраці з ФК Брацлав, але ще неясно, до яких результатів це призведе.
ЛНЗ: Яскравий приклад прогресу
— Як ви бачите підсумкову таблицю УПЛ, у якій Шахтар став чемпіоном, а ЛНЗ — на другому місці, залишивши Динамо поза топ-3?
— Дійсно, ЛНЗ вразив! Вони продемонстрували просто неймовірні результати. Клуб чітко слідував своїм планам та досягнув мети. Це приклад для всіх.
ЛНЗ святкує срібні медалі, фото: ФК ЛНЗ
Олександрія: Болючий спад
— Як ви вважаєте, чому команда опинилася на дні таблиці після успішного сезону?
— Це, безумовно, викликає сум. Моя історія з Олександрією не закінчилася, тому я переживаю за команду. Ситуація насправді важка.
— Як ви дивитеся на можливу переоцінку старих традицій під час кризового періоду? Чи може авторитетом скористатися команда?
— Усе залежить від того, як виступлять у стикових матчах. Це визначальний момент, і після нього буде зрозуміло, куди йти далі.
Гравці Олександрії, фото: ФК Олександрія
Караваєв: Чи готовий до нових викликів?
— Обговоримо чемпіона. Чи справді Шахтар готовий до Ліги чемпіонів, і яку роль може відіграти Караваєв?
— Шахтар, безумовно, готовий, команда має потенціал. Що стосується Караваєва, він може стати справжньою знахідкою для Шахтаря. Його досвід і знання клубу можуть бути великими плюсами. Так, перехід з Динамо завжди викликає інтерес, але в футболі це нормальне явище.
Олександр Караваєв, фото: ФК Динамо (Київ)
Єврокубки: Чого очікувати від українських команд?
— Наступного року представники України в єврокубках — Динамо, ЛНЗ і Полісся. Хто з них має найбільші шанси?
— Всім командам буде тяжко. Змагання на єврокубковому рівні — це завжди боротьба. На мою думку, у Динамо буде найскладніше. Перебудова команди та велика зміна складу не на користь, і тут потрібно враховувати як молодість, так і брак досвіду.
Андреа Мальдера: Перша іноземна пропозиція
— Призначення Андреа Мальдери на пост головного тренера збірної України — це ризик чи правильний крок?
— Це рішення може бути цікавим. Мальдера вже має хорошу практику, але перші матчі покажуть, наскільки це ефективно. Судити про результативність можна буде вже пізніше, коли з’ясується, як він впорається з цими викликами.