Меланія Трамп натякнула, що цього Різдва Біла хата порине у власний «позолочений вік». У середу у своїй публікації в X (раніше Twitter) дружина президента Дональда Трампа поділилася коротким п’ятисекундним відеороликом, на якому вона обережно розміщує на гілках золотої ялинової гілки вишукану різдвяну прикрасу золотистого кольору з білими квітами.
На відео було помітно її обручку — суцільний ряд, імовірно, смарагдового огранювання діамантів — а також бездоганний манікюр ніжно-рожевого відтінку. Кадри демонструють, як вона делікатно формує композицію з маленького набору прикрас.

У підписі до відео Меланія зробила натяк на майбутнє офіційне представлення теми святкових прикрас цього року, написавши: «Різдвяна нарада у @WhiteHouse», доповнивши текст іскристою золотою зіркою.
Численні користувачі відразу ж висловили захоплення у коментарях під дописом:
– «Дійсно чекаю, щоб побачити, як ви оздобите Різдво цього року. Впевнена, буде неймовірно красиво», — написала одна людина.
– Інший додав: «Маю відчуття, що це буде Золоте Різдво».


Ще один користувач жартівливо зазначив: «Точно золото не буде частиною теми», супроводжуючи свої слова підморгуючим емодзі.
Інший підписник висловив: «Впевнена, все буде надзвичайно вишукано і розкішно. Як і ви».
Хтось ще з ентузіазмом вигукнув: «Золотий вік!!!»
П’ятдесятирічна перша леді вже керувала оформленням святкових сезонів у Білому домі під час першої каденції Дональда Трампа, проте не всі її сміливі дизайнерські рішення отримували одностайне схвалення.

Зокрема, у 2018 році, коли Меланія представила ряди неприкрашених червоних ялинок, розташованих уздовж Східного колонадного проходу, назвавши це оформлення «Американськими скарбами», у соцмережах її критикували, порівнюючи з елементами жахів, зокрема, фільмом «Сяйво».
У відповідь на критику, у листопаді 2018 року, на панельній дискусії в Університеті Ліберті, перша леді публічно висловила свою позицію: «Ми живемо у 21 столітті, і в кожного свій смак», — зазначила вона. — «Я вважаю, що вони виглядають фантастично».