,

Коцюмака після вильоту СК Полтава з УПЛ: «Шість-сім пенальті були справедливими – інші можна було не давати»

Автор: author avatar Вербицька Оксана

24.05.2026

Ігор Коцюмака: Протистояння з Рохасом та мрії про повернення до УПЛ

Захисник СК Полтава Ігор Коцюмака в ексклюзивному інтерв’ю для «УФ» поділився своїми враженнями після матчу з Епіцентром, який завершився внічию (0:0). Він прокоментував як результат, так і своє зіткнення з іспанцем Рохасом, а також обговорив майбутнє команди в українському футболі.

«Шанси на перемогу були – п’ятдесят на п’ятдесят»

Коцюмака зазначив, що команда прагнула виграти зустріч, адже це був останній матч у Прем’єр-лізі. «Бажання було величезне», – сказав він. Гравці знали, що в них немає чого втрачати, і боролися до останнього свистка. Хоча результати на табло свідчили про нічию, сам футболіст вважає, що це було справедливо:

«По грі шанси на перемогу були рівними – десь 50 на 50. Було як у нас, так і у суперника безліч моментів. Можливо, крім того, після повторного перегляду матчу зроблю певні висновки», – зазначив він.

«Думаю, мені вдалося нейтралізувати Рохаса»

Матч потішив уболівальників тим, що Коцюмака зумів зупинити іспанця Рохаса, який славиться своєю швидкістю та нестандартним підходом до гри. «Було непросто, адже я майже всю кар’єру провів у Першій лізі, де рівень гравців значно відрізняється від УПЛ», – поділився захисник. Завдяки детальному аналізу гри Рохаса, постарався діяти активно та не залишати йому вільного простору. В результаті, Ігор впевнений, що зумів обмежити його можливості.

Пенальті та їхня справедливість

Під час свого виступу Коцюмака звернув увагу на те, що команда стала найчастішим «об’єктом» для призначення пенальті в цьому сезоні. «Це наслідок наших помилок – ми десь поступалися супернику», – підкреслив футболіст. Коли його запитали про кількість спірних ситуацій, пов’язаних із пенальті, він уточнив:

  • «З десяти одинадцятиметрових, мабуть, шість-сім стали б справедливими»,
  • «Інші можна було не призначати, особливо коли м’яч влучав у руку»,
  • «Судді трактують ці моменти по-різному».

Подальші плани та мрії

Сезон добіг кінця, та Коцюмака не зупиняється на досягнутому. «Завтра у нас буде матч з молодими вихованцями», – повідомив він, додаючи, що далі команда піде у відпустку. Про своє майбутнє Ігор сказав, що контракт з клубом у нього ще на рік, але багато що залежить від ситуації в команді: «Якщо тренер і президент будуть задоволені, тоді все буде добре».

Згадуючи про проходження сезону в УПЛ, зізнався, що отримав багато вражень: «Грати в Прем’єр-лізі справді цікаво. Є над чим працювати, навіть у 31 рік», – ділився він своїми думками.

Причини незадоволення та плани на майбутнє

Коцюмака вважає, що цього сезону не все було оптимально. Він зазначив, що ключовими проблемами були:

  1. Нестача інфраструктури для повноцінного розвитку команди
  2. Не вистачало підготовки перед початком сезону
  3. Проблеми з дитячою футбольною школою.

Проте за словами футболіста, все ще є шанс на поліпшення, якщо президент команди виявить бажання. Завершив він своє інтерв’ю позитивно, вірячи в повернення СК Полтава до вищого дивізіону.

На шляху до завершення сезону, СК Полтава посіла останнє місце в УПЛ, набравши лише 13 очок, і тепер їй доведеться змагатися в Першій лізі. Тоді як Епіцентр, набравши 32 пункти, зайняв десяту позицію, гарантуючи собі прописку на наступний сезон.

author avatar
Вербицька Оксана Дизайн

різне

Погода Київ --°C
USD-- EUR--