Якщо ви ще не визначилися з тим, що подивитися цими вихідними, українська блогерка Саша Бо вже підготувала для вас чудову рекомендацію! У своїх Instagram-сторіз вона поділилася враженнями від перегляду нового серіалу і оцінила його на найвищий бал. Найприємніше те, що шоу складається з 8 епізодів, які вже доступні на Netflix. Це серіал, який також “зацінила” Даша Кацуріна.
Олена Тополя порадила мультсеріал для дітей, який сама обожнює дивитисяУ тренді
“Найкраще, що ми бачили останнім часом. Просто 10 з 10”, – захоплено підписала кадр Саша.
Саша Бо рекомендує серіал Netflix “Я тебе відшукаю” / Скриншот
Блогерка обрала новий детективний мінісеріал 2026 року від Netflix “Я тебе відшукаю” (I Will Find You). Оскільки стрічка складається лише з 8 епізодів, вона ідеально підходить для перегляду “на одному диханні” протягом вихідних.
Про що серіал “Я тебе відшукаю”?
Сюжет базується на однойменному бестселері відомого майстра заплутаних детективів і трилерів Харлана Кобена.
У центрі сюжету – Девід Берроуз, який відбуває довічний термін за звинуваченням у жахливому злочині – вбивстві свого сина. П’ять років тому хлопчик зник і був визнаний загиблим, а всі незаперечні докази вказували на батька.
Життя Девіда перевертається, коли він раптово отримує загадкове фото. Знімки свідчать про неймовірне: його син може бути живим!
Переконаний у своїй невинуватості, Девід починає ризиковану гру. Шукаючи правду про минулі події, він стикається з глибоко прихованими таємницями, жорстоким обманом і впливовими людьми, готовими на все, аби правда ніколи не стала відомою.
“Я тебе відшукаю”: дивитись онлайн трейлер українською
Раніше Леся Нікітюк рекомендувала серіал, від якого неможливо відірватися.