Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Полімерна глина Фімо 

 • Полімерна глина Fimo Effect, 56г Полімерна глина Fimo Effect, 56г

  Полимерная глина Fimo Effect, 56г, выпускается с различными эффектами: блестками, мелкими блестками (металлики), полупрозрачная, светящаяся в темноте и имитация камня. Мягкая и гладкая, подходит для начинающих и для профессионалов.

 • Полімерна глина Fimo Soft, 56г Полімерна глина Fimo Soft, 56г

  Полимерная глина Fimo Soft, 56г, имеет очень яркую палитру цветов, прекрасно смешиваемых между собой. Подходит для начинающих и профессионалов. Мягкая и гладкая, сразу готова кработе. Запекается при температуре 110°C на протяжении 30 минут.

 • Полімерна глина Fimo Soft, 350г Полімерна глина Fimo Soft, 350г

  В этой категории Вы сможете найти полимерную глину Fimo в больших выгодных упаковках. Идеальна для создания большого количества изделий. Мягкая, сразу готова к работе. Богатая яркая палитра цветов. Используется начинающими и профессионалами.

 • Полімерна глина Fimo Professional Полімерна глина Fimo Professional

  Уже более 50 лет Fimo остается самой популярной полимерной глиной, которую можно обжигать в обычной духовке. Этот материал, изменивший свое название, признан как специалистами, так и начинающими. Fimo classic теперь называется Fimo Professional!

Полімерна глина Фімо від відомого німецького концерну завжди відрізнялася високою якістю і креативним підходом. У лінійці присутні всі види пластики в будь-яких відтінках, в тому числі і прозорі, фосфорні, з блискітками та ін. Пластика Фимо - це найпопулярніший вид полімерної глини в наші дні, її використовують, як початківці умільці, так і майстри з досвідом. Пластику поділяють на кілька основних категорій: - Classic - найактуальніший вид глини, більш твердий у порівнянні з іншими. Під час ліплення, вона нагрівається в руках і стає набагато пластичнее. Для роботи з нею необхідно докласти чимало зусиль, але при цьому після випалу вона ідеально зберігає задану форму, не тріскається. У наборі йдуть оптимальні кольори для комбінації і змішування; - Soft - досить м'яка глина, пластична і представлена ​​широкою палітрою відтінків. Призначена для дитячої творчості. Легко змішується і підходить для занять всією сім'єю. Змішуючи Soft з Classic можна отримати чудову, гнучку і міцну, пластику; - Effect - м'яка пластика з особливими властивостями, яка імітує камінь, метал або світиться в темряві. Ідеально комбінується з попередніми двома видами Фимо; - Puppen - натурального відтінку пластика ідеально підходить для моделювання ляльок з глини. Одночасно гнучка і пружна, легко змішується з Фимо Софт і Класик. При запіканні набуває красиву матову поверхню; - Liquid - глина у вигляді прозорого гелю, з яким зручно працювати для перекладу зображень, малювання, заливки мозаїки, а також можна покрити поверхню Вашого виробу для забезпечення додаткової міцності. Змішується з кольоровими порошками і олійними фарбами. Якщо Ви вирішили спробувати себе в ролі дизайнера прикрас або творця ляльок, Вам обов'язково знадобитися Фимо. Київ уже давно охопила хвиля рукоділля, але магазинів, де можна було б вибрати необхідний компонент, не так вже й багато. Одним з найбільш універсальних є інтернет - магазин «Hand Made Studio». В асортименті завжди є вибір пластики всіх відомих брендів, в тому числі і Фимо. Купити її Ви можете в домашніх умовах з мінімальними витратами. Шукаєте спосіб для самовираження? Чому б не зайнятися ліпленням з полімерної глини? Ви тільки спробуйте, наскільки це захоплююче і цікаво! Прикраси, статуетки, посуд, ляльки - тепер все це Ви можете зробити своїми руками! Почніть своє захоплення з магазину «Hand Made Studio»!

Designed by Posmishka