Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Все для флористики 

 • Вайнери Вайнери

  Силіконові Вайнер для керамічної флористики. Найбільш точно надають реалістичну текстуру листя і пелюсток з двох сторін.

 • Глина для ліплення квітів Глина для ліплення квітів

  Полімерна глина підходить для ліплення квітів і скульптурної мініатюри. У роботі вона дуже м'яка і поддатлівая. Квіти і букети з самозастигаюча глини ніжні і природні. З них може вийти чудовий подарунок або оригінальний елемент декору.

 • Штучна зелень, ягоди Штучна зелень, ягоди

  Штучні гілочки, листочки, квіти, мох, трава для квіткових композицій

 • Інструменти для ліплення квітів Інструменти для ліплення квітів

  Каттери, молдавсько, дюбелі, ножі, качалки, набори інструментів для ліплення квітів

 • Каттери для керамічної флористики Каттери для керамічної флористики

  Каттери (вирубки) для керамічної флористики необхідні для вирізання пелюсток і листів

 • Молди Молди

  Молди необхідні для додання натуралістично текстури листю і пелюсткам квітів, які використовуються у флористичних композиціях і радують своєю реалістичністю.

 • Супутні матеріали Супутні матеріали

  Різні супутні матеріали для створення квітів (тичинки, тейп-стрічка, дріт, оазис)

 • Тичинки для квітів Тичинки для квітів

  Реалістичні декоративні тичікі для квітів. Використовуються у флористиці, скрапбукінге, для створення прикрас. Представлені в асортименті різних кольорів і розмірів.

Showing 1 - 21 of 21 items
Showing 1 - 21 of 21 items

Товары для флористики

Товари для флористів щоб створити унікальні, красиві скульптурні мініатюри з полімерної глини, Вам знадобляться супутні матеріали. Квіти з полімерної глини користуються все більшою популярністю. Купити необхідні матеріали для флористики в Києві і Україні за доступною ціною і в великому асортименті можна в нашому інтернет-магазині. Магазин рукоділля Handmade Studio - це перший помічник для тих, хто не мислить свого життя без творчості. У нас представлений величезний вибір різної продукції для малювання, ліплення, а також товари для флористики в Києві. Самозастигаюча пластика і різнобарвна глина фімо - ідеальний матеріал для творчих ідей, це м'який і піддатливий матеріал, за допомогою якого можна домогтися натурального ефекту при виготовленні витончених квітів і ніжних букетів. Флористичні матеріали купити в Україні В даному розділі каталогу є все для флориста: різноманітні каттери, молдавсько, ножі, дюмбелі і супутні матеріали (штучні бутони, тичинки і т.д.), призначені для керамічної флористики. З таким інструментом Ви легко створите оригінальний елемент декору або ексклюзивний презент. Бажаємо Вам приємних покупок та творчого натхнення!

Designed by Posmishka