Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Інструмент для створення мініатюр 

Showing 1 - 14 of 14 items
Showing 1 - 14 of 14 items

Інструмент для створення мініатюр

Якщо Ви захопилися створенням мініатюр або тільки плануєте спробувати себе в цьому занятті, варто запастися необхідними інструментами і матеріалами. Інструмент під назвою «стек» - то, без чого не обходиться ні аматорська ліплення ляльок, ні створення серйозних професійних скульптур. Стеки використовуються для роботи з найрізноманітнішими матеріалами: для полімерної глини, пластиліну, воску, мастики і багатьох інших.

Як вибирати інструмент для ліплення

Стеки можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: дерева, пластика і металу. Ціна на дерев'яні та пластикові інструменти в Україні досить низька, але такі варіанти не відрізняються особливою надійністю. Але якщо Ви робите ставку на міцність, зручність в роботі і можливість хорошою деталізації, то Вам підійде останній варіант.

Де купити стеки для дрібної деталізації?

У нашому інтернет-магазині можна знайти якісні металеві інструменти для роботи з пластичними матеріалами: Ви залишитеся задоволені покупкою. У нас можна придбати навіть двосторонній інструмент, мабуть, по самій демократичній вартості в Києві. Просто оформіть замовлення - про все інше подбаємо ми!

Designed by Posmishka