Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Розпис та декор текстилю 

 • Жидкие краски для батика и светлых натуральных тканей Жидкие краски для батика и светлых натуральных тканей

  Ці яскраві і насичені фарби роблять класичну техніку розпису по шовку доступною всім. Що складаються з дрібнодисперсних пігментів і смол, фарби Setasilk закріплюються простим прогладжуванням праскою і чудово поєднуються один з одним.

 • Краски для ткани Idea Maimeri Краски для ткани Idea Maimeri

  Idea Stoffa - краски по любым видам ткани на водной основе. Прозрачные, глянцевые, матовые, перламутровые и флуоресцентные - все краски свободно смешиваются между собой. Позволят воплотить Ваши самые смелые фантазии даже на одежде.

 • Краски по светлой ткани Краски по светлой ткани

  Інтенсивні яскраві прозорі фарби рівно і м'яко лягають на ткань.Легкая текстура фарб дозволяє наносітіь їх як пензлем, так і за допомогою трафарету, не впливаючи на м'якість і еластичність навіть самих делікатних тканин. Будь містить 30 змішуються фарб, включаючи 5 флюоресцентних.

 • Краски для темной ткани Краски для темной ткани

  Яскраві і глянцеві фарби на водній основі для розпису і друку на Темна тканях.Обладают високою покривістістю. Витримують прання після закріплення кольору за допомогою праски. Широкий асортимент допоміжних засобів для створення нескінченних варіацій і нових ефектів.

 • Красители для ткани Красители для ткани

  Красители для окрашивания ткани.

 • Маркеры для ткани Маркеры для ткани

  Розпис і малюнок поміняли основу! З маркерами Setaskrib + і Setaskrib ви можете висловити ваші ідеї на всіх тканинах, одязі та аксесуарах. З тонкими або шірокімінаконечнікамі, або в формі пензлика, прозорі кольору або з легким флуоресцентним ефектом - щоб ви завжди змогли підкреслити деталь, поставити розпис або зробити напис.

per page
Showing 1 - 48 of 101 items
Showing 1 - 48 of 101 items
Designed by Posmishka