Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Голки та набори для валяння 

Showing 1 - 22 of 22 items
Showing 1 - 22 of 22 items

Купити голки для валяння - в Києві та інших регіонах України популярне рішення серед прихильниць hand made

Напевно Ви не раз бачили соцмережах і блогах забавні об'ємні фігурки і квіти і захоплювалися талантом створили їх майстринь. Насправді, створити таку красу під силу будь-, навіть починає, умільці. Для цього достатньо крапельки бажання і, звичайно, «правильні» матеріали і інструменти. Саме від них, багато в чому, залежить кінцевий результат Вашої праці. А роль голок в процесі валяння (так правильно називається процес роботи з вовною) взагалі важко переоцінити: шерсть протикається їй і волокна сплутуються (звалюються), формуючи необхідний обсяг. Погодьтеся, з урахуванням такої важливості, до вибору цього «робочого інструменту» варто підійти відповідально.

Ціни на голки для валяння в Україні невисокі, але вартість - далеко не найважливіший критерій при здійсненні їх покупки. У торгових точках Києва і інших містах України голки для фелтінга представлені безліччю різних за розміром і конструктивними особливостями різновидів.

Класифікація голок для роботи з художнім повстю і шерстю

Голки для фелтінга - необхідний інструмент для сухого валяння. Причому схожі вони тільки на перший погляд - насправді, кожна з різновидів має своє призначення:

  • Трикутні - в залежності від товщини, можуть застосовуватися як на початковому етапі роботи з матеріалом, так і використовуватися для фінішної обробки;
  • Зірчасті (з чотиригранним перетином) - підвищують ефективність роботи з волокнами, і є свого роду універсальними (їх можна використовувати на всіх етапах виготовлення виробу);
  • Кручені «зірочки» - більш інших різновидів підходять для створення іграшок і, завдяки крученої осі, залишають менш помітні дірочки;
  • Трикутні кручені - використовуються для фінішної обробки, т. К. Залишають дуже дрібні дірочки.

Відмінним варіантом і для досвідчених, і для початківців роби є продаж наборів голок для валяння. У комплекти спочатку входять всі необхідні для створення виробів інструменти.

Купити голки для валяння та інші потрібні для фелтінга матеріали завжди можна в нашому інтернет-магазині!

Економте свій час і сили з Handmade Studio! Вибирайте і купуйте необхідні для роботи з повстю і шерстю голки онлайн в нашій віртуальній галереї товарів. В асортименті зібрані кращі набори для валяння і окремі голки, і будь-який з інструментів може вже завтра опинитися у Вас!

Designed by Posmishka