Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Лаки / Клей 

 • Клей Клей

  Клей для декупажу: якими критеріями повинен відповідати і які різновиди існують на сьогоднішній день?

  Прикраса різних предметів спеціальними або звичайними столовими серветками користується сьогодні величезною популярністю серед рукодільниць. Це не дивно, адже всього за пару годин можна створити своїми руками приголомшливої ​​краси шкатулки, дзеркала і багато інших речей. При цьому не обов'язково навіть мати високою майстерністю або досвідом. Досить запастися «правильними» помічниками, найважливішими з яких є серветки і, звичайно ж, клей для декупажу. Ціна останнього невелика, а його роль в створенні виробів величезна. Саме від клею залежить, як довго протримається Ваш «шедевр» і не потемніє він згодом.

  Сьогодні в Україні можна знайти різноманітні за вартістю і характеристикам варіанти. Так, існує клей для декупажу на тканини, пластику, дереві і будь-яких інших поверхнях. Але, в будь-якому випадку, хороший склад, що клеїть повинен відповідати наступним критеріям:

  • Помірно швидко сохнути, щоб майстер встигав виправити огріхи роботи і розправити серветку;
  • Бути абсолютно прозорим або ставати таким при висиханні, утворюючи на поверхні плівку;
  • Не темніти і не жовтіти з часом;
  • Мати зручну для роботи консистенцію (не бути занадто густим або, навпаки, рідким).

  Просто відмінно, якщо баночка оснащена дозатором або пензликом - це значно полегшує роботу. І, звичайно, перед покупкою варто звернути увагу на позначки на упаковці - вони здатні багато чого сказати про що міститься всередині клеїть складі.

 • Лак Лак

  У цій категорії Ви зможете знайти глянцеві, матові, аерозолі, шовковисто-матові, з глиттерами, універсальні, для захисту і для перенесення зображення і багато інші лаки.

В этом разделе представлены: кисточные и аэрозольные лаки для различных декоративных поверхностей; состаривающие лаки кракелюры; универсальные клея, клея для мозайки и др.

Designed by Posmishka