Категорія: Полімерна глина

Знайдено товарів: 6.

Показати 1-6 з 6 товарів
Показати 1-6 з 6 товарів

Полімерна глина - ідеальний матеріал для ліплення

В Україні все більш популярним стає таке хобі, як ліплення з полімерної глини. Цей особливо пластичний матеріал легкий і приємний в роботі: творити з нього - одне задоволення! Виліпити вийде що завгодно: невеликі сувеніри, біжутерію, різноманітні фігурки і квіти. Полімерну глину також називають пластиком, або термопластиком: не дивуйтеся, якщо зустрінете таку назву.

Що знадобиться для ліплення та декорування глиною

Якщо Ви захопилися цим заняттям, наступний крок - покупка необхідних матеріалів. Але не турбуйтеся - ціна на них в нашому інтернет-магазині дуже демократична. У нас Ви знайдете: • Спеціальну фольгу. • Лаки для роботи з глиною. • Емаль. • Размягчитель. Крім того, можна купити цілі набори глини. Якщо у Вас вдома немає відповідних предметів, які піддаються декорування, Ви можете вибрати красиві заготовки у нас: вази, відерця, лійки і багато іншого.

Де купити полімерну глину?

Придбати цей матеріал в Києві можна в самому зазвичай рукодільні магазині поруч з Вашим будинком. Але завжди є ризик, що потрібного Вам виду там не опиниться. Та й навряд чи захочеться витрачати свій час на пошуки і стояння в чергах: краще замовте все, що Вам потрібно в «Hand Made Studio». У нас є будь-яка глина - фимо, цернит, премiй та iн. А також, великий асортимент товарів для ліплення з глини. Просто виберіть те, що Вам потрібно, а ми з задоволенням доставимо посилку туди, куди побажаєте. Творіть і насолоджуйтеся улюбленим хобі разом з нами!

Купити полімерну глину по доступній ціні в Україні