Категорії

Наші магазини

Наші магазини

Время работы

пн-пт : 9.00 - 19.00; cб-вс : 10.00 - 18.00

Художній папір 

per page
Showing 1 - 48 of 58 items
Showing 1 - 48 of 58 items

Інтернет-магазин HMStudio пропонує купити акварельний папір в Києві. Доставка здійснюється по всій Україні.

Акварель - це одна з найскладніших технік в живопису, незважаючи на уявну простоту. Відповідна поверхню є одним з визначальних умов для успішної роботи аквареллю. Залежно від паперу фарба по-різному лягає, вбирається і висихає. Необхідно врахувати тип, рельєф, проклейку, зернистість і щільність.

Акварельний папір: особливості

Папір для малювання повинна відрізнятися рядом характеристик, які слід враховувати при виборі.

1.Одін з найбільш важливих факторів - це білизна паперу, так як відтінок обумовлює видимість палітри зображення. Чисті білі аркуші дозволяють отримувати яскраві відтінки і віртуозно змішувати кольору.

2. Папір для малювання повинна відрізнятися високою міцністю (від 200 г / м2), від цього залежить її стійкою до деформації при намоканні.

3. Тип зернистості буває середнім, великим і дрібним. Також листи можуть бути абсолютно гладкими. Кожен художник вибирає різновид виходячи з власних цілей. Середня зернистість - це універсальний варіант не тільки для акварелі, але також для гуаші та пастелі. Зернисту будову допомагає першому шару фарби міцно схопитися з поверхнею паперу. Крім того, фактурні листи дозволяють створювати прозорі, повітряні малюнки з оптичним ефектом об'ємності.

4. Склеювання. З'єднання листів з усіх боків вважається найкращим способом. Поверхня не деформується і після завершення роботи верхній шар легко відділяється.

5. Якісна професійна папір обов'язково повинна містити бавовна. Він надає їй властивості тканини, добре вбирає воду і стійко зберігає колір.

Акварельний папір купити можна в режимі онлайн з доставкою в будь-яке місто України. Доступна вартість, система знижок, гарантія та акції - переваги співпраці з інтернет-магазином HMStudio.

асортимент

У каталозі представлена ​​художня папір для роботи гуашшю, пастеллю і аквареллю:

  • папка з 10 аркушів А4 (білий колір, щільність 200 г / м, середнє зерно, містить бавовну);
  • склейка блок Rosa з 20 аркушів А5 (середнє зерно, 200 г / м, проклейка з усіх боків);
  • склейка блок Watercolor з 20 аркушів А5 (середнє зерно, 200 г / м, проклейка з усіх боків).

Також в асортименті є великий вибір паперу креп і тишею різноманітних квітів.

Ціни на папір для акварелі в Україні залежать від типу паперу.

Designed by Posmishka