Деякі люди з побоюванням відносяться до здійснення покупок через інтернет-магазин,тому як немає гарантії, що якщо Ви перерахуєте гроші, то отримаєте свій товар. У випадку з нашим магазином хвилюватись абсолютно нічого!

Ми працюємо на ринку України вже більше восьми років і дуже відповідально ставимось до своєї репутації. Ви можете бути спокійні і певні щодо того,що якщо Ви вирішите співпрацювати з нами то все буде максимально чесно, швидко і якісно!

У нас є магазин в місті Київ за адресою: вул. Попудренко, 18, ст.м. Дарниця, в якому представлені всі товари що й на сайті і Ви можете побачити їх вживу. Також в магазині у нас є майстерня майже зі всіма представленими матеріалами де Ви може випробувати їх та отримати консультацію. По будь якому номеру телефону вказаному на сайті Ви можете проконсультуватись з нами та дізнатись статус Вашого замовлення.

У випадку, коли ми зробили помилку при збиранні Вашого замовлення (людський фактор має місце), ми відправимо чого не вистачає за наш рахунок. Якщо Вас не влаштує якість товару, ми обміняємо його або повернемо гроші відповідно до 14 днів від здійснення покупки.

Будемо раді співпраці!

Творчих успіхів!