В наш час існує багато інтернет-магазинів без зрозумілої історіїДо таких сайтів ставишся з осторогою, перевживаючи за їх надійність. Ми хочемо поділитися з вами як ми стали тими ким є, нашою маленькою історією. Щоб ви і не сумнівалился, що нам з вами в одному напрямку :)

Наш магазин

Наш магазин у 2013 році

Наш магазин у 2018 році

Розпочавши роботу в 2009 році ми крок за кроком наближалися до того, щоб стати супермаркетом товарів для творчості. Все починалося з полімерної глини та інструментів для неї фірми ТМ Staedtler (раніше Eberhardfaber). Далі ми поступово розширювали асортимент: полімерна глина Cernit і Sculpey (PolyformProducts), текстурні листи, каттери и шприци Makin's, матеріали для леплення ляльок (FimoPuppenLivingDoll, Paperclay).

Полимерная глина

Побажання наших клієнтів надихнуло нас створити розділ "Все для біжутерії". У нас дуже багато всілякої фурнітури та намистин для ваших прикрас. Цей розділ дуже виріс и постійно оновлюється: з'явились різні шнури і стрічки, підвіски та багато інших "корисностей".

Як і з іншими групами товарів, все для флористики з'явилиось на нашому сайті після того як ми побачили в інтернеті чудові фото квітів, які нам захотілось відтворити власноруч. Спробувавши, ми зрозуміли, що цьому захопливому виду творчості може навчитися кожен і тому додали до асортименту самозастигаючі глини (Deco Clay, ModernClay), молди, вайнери і каттери листочків і пелюсток, стеки, тейп-стрічки, штучну зелень, тичинки та ще багато чого для сворення неповторних композицій.

Краски, шерсть, вайнеры, молды, декупажные карты

В травні 2011 року ми доповнили наш асортимент товарами для декупажу. Заготовки для декорування з різноманітних матеріалів, лаки, кракелюри, поталь, епоксидні смоли, текстури, олійні і акрилові фарби, структурні пасти, полотна вже можна придбати у нас в магазині Також з'явились товари для декору тканин, скла, кераміки, інструменти для кондитерів, материали для виготовлення мила своїми руками, вовна для валяння, фетр.

краски, заготовки

На відміну від інших інтернет-магазинів, в нашому ви можете здійснити покупку не тільки онлайн, а й завітати до нашого магазину у місті Київ. Завжді раді бачити вас і з задоволенням відповімо на ваші творчі запитання :)

Магазин

Надіємось, що ви знайдете натхнення та нові творчі ідеї в нашому  Блозі. Багато статей, майстер-класів та ідей в постійно оновлюваному розділі.

Також в нашому магазині проводяться різноманітні майстер-класи з декупажу, полімерної глини, миловарінню, валянню, живопису, вітражному розпису, на яких ви зможете навчитись новому та дізнатись багато цікавого. Всі вироби виготовлені на занятті ви забираєте з собою! :)

Якщо Ви шукаєте щось нове та цікаве, якщо Ви розгубились в безкрайньому асортименті матеріалів для творчості, не знаєте, що необхіно щоб втілити творчу ідею - звертайтесь до нас! Завжді будемо раді Вам допомогти!

Ваша команда HMStudio :)